Skip to Content

Sipariş ve Teslimat

Siparişleriniz bizim için önemlidir!

Online olarak sitemizden verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içerisinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş  günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi  08:30-18.00 saatleri arasındadır.
Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı Kargo şirketi tarafından yapılmaktadır ve kargo şirketinden kaynaklanan gecikmelerden şirketimiz mesul değildir. Kargonun çalışmasını engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile müşteri siparişini iptal edebilir ya da erteleyebilir.
Siparişinizin takibini üyelik girişinizi yaptıktan sonra ‘’Siparişlerim’’ bölümünden yapabilirsiniz.
Çoklu ürün siparişlerinizde ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir.

Depo-sevkiyat çalışmaları, stok sayımı, kampanya dönemler, ve bayram, yılbaşı, karne dönemi gibi özel dönemlerde siparişlerin kargoya teslim edilme süresi uzayabilir.
Acil olan siparişleriniz için bize 0216 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir veya info@1e1maket.com adresimize e-mail gönderebilirsiniz.

Hasarlı veya Eksik Teslimat
Sipariş ettiğiniz ürünler kargoda hasar görmeyecek şekilde uygun bir paketleme ile tarafınıza gönderilir.
Yine de teslim aldığınız pakette herhangi bir hasar oluşmuş ise teslimatı kabul etmeyiniz ve kargo personeline tutanak tutturunuz.
Paketinizi açtıktan sonra eksik olan ürün var ise konuyla ilgili ana sayfamızda yer alan ‘bize ulaşın’’ kısmından sipariş numaranızı ve durumu anlatan bir mesaj gönderebilir, info@1e1maket.com adresimize e-mail gönderebilir veya 0216 688   numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki ‘’bize ulaşın’’ bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır

YOUR SHOPPING BAG